LGOC B-Type London Omnibus
Kód: MIN 38021Detailní popis produktu
O modelu LGOC B-Type London Omnibus
Stavebnice od firmy Miniart vám umožní postavit si detailní repliku legendárního autobusu LGOC B-Type, který brázdil ulice Londýna před první světovou válkou i během ní. Tento typ je často považován za první masově vyráběný a jeden z nejúspěšnějších raných autobusů. Během války bylo mnoho těchto vozů zrekvírováno armádou pro přepravu vojáků na západní frontu, kde si vysloužily přezdívku „Battle Bus“.
Klíčové vlastnosti stavebnice:
- Vysoce detailní provedení s kompletním interiérem pro cestující i řidiče.
- Zahrnuje plně zpracovaný motor a podvozek.
- Obsahuje čiré díly pro okna a fotoleptané díly pro nejjemnější detaily.
- Stavebnice umožňuje postavit civilní verzi autobusu.
O výrobci Miniart
Miniart je renomovaný ukrajinský výrobce plastikových modelů, který je celosvětově známý pro svou preciznost, inovativní přístup a neuvěřitelnou úroveň detailů. Specializuje se především na vojenskou techniku a figurky v měřítku 1:35, ale v jeho portfoliu naleznete i unikátní civilní vozidla, jako je tento autobus, nebo architektonické doplňky pro dioráma.
O měřítku 1:35
Měřítko 1:35 je standardem pro modely vojenské techniky a příslušenství. Díky tomu je tento model autobusu skvěle kompatibilní s širokou škálou figurek, vozidel a doplňků z období první světové války, což umožňuje tvorbu rozsáhlých a historicky věrných dioram.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
