Domů / Novinky / Nová řada ATTACK "Bojovali za nás"
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba  

Pondělí           po předchozí dohodě 
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno 
Neděle zavřeno

 


Těšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek

Nová řada ATTACK "Bojovali za nás"

PlasticPlanet - Nová řada ATTACK "Bojovali za nás" - PlasticPlanet    Attack Hobby Kits uvádí na trh novou řadu modelů bojové techniky a obtisků s názvem "Bojovali za nás".

Nová řada "Bojovali za nás" - "Jeep Willys"

Sesterská společnost Attack Hobby Kits uvádí na trh novou řadu modelů bojové techniky a obtisků na ně spojených s československou vojenskou minulostí.

Do prodeje je nyní uváděna první stavebnice legendárního „jeepu“ Willys z výzbroje 1. obrněné brigády ze západní fronty v měřítku 1/72. Kvalitní výlisky S-modelu jsou doplněny originálními kovovými leptanými díly, vylepšeny novou resinovou čelní maskou a sklopeným sklem.

Přiložena je také osádka vozu v typických britských „battledressech“ – řidič, spolujezdec a velitel stojící vedle vozu či na kapotě s dalekohledem. To vše je doplněno obtisky a kamuflážemi vozů z výzbroje čs. „západních“ jednotek. Obdobnou stavebnici s vozy z období bojů o Duklu je možné již nyní předobjednat. Mezi novinkami jsou i dvě nové obtiskové řady s mnoha dalšími kamuflážemi čs. jednotek z obou front druhé světové války.

 

 

Více o této americké legendě si můžete přečíst na wikipedii.

 

S přáním hezkého dne

 

Tým Plastic Planet