Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 3/2023
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba  

Pondělí           po předchozí dohodě 
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno 
Neděle zavřeno

 


Těšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek

Časopis Plastic Planet 3/2023

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 3/2023 - PlasticPlanet    Milí čtenáři, jsme zde s novým číslem a přinášíme vám další porci historických článků a modelářských recenzí. S modelařením souvisí i upozornění na právě proběhlé mistrovství republiky juniorů, senioři budou mít své kolo v září. 

Milí čtenáři,
jsme zde s novým číslem a přinášíme vám další porci historických článků a modelářských recenzí. S modelařením souvisí i upozornění na právě proběhlé mistrovství republiky juniorů, senioři budou mít své kolo v září. Věříme, že řada aktivních modelářů tyto akce i termíny zná a na soutěže se již kvalifikovala. Pokud je řeč o soutěžích, nelze nevzpomenout na tradiční mezinárodní setkání v maďarských lázních Mosonmagyaróvár v letošním dubnu. Mezi modely se bylo na co dívat, potkali jsme mnoho dávných přátel a současně si udělali i některé nové, k tomu bylo krásné počasí. Taková cesta opravdu stojí za to.

Modelářská část časopisu je tradičně rozdělena na stavební články a ostatní. Recenzovaným a postaveným modelům teď, dle mého soudu, vévodí dva z nich. První je model traktoru Lanz se svou úžasnou patinou, druhým pak Arado Ar 68 F s množstvím úprav a vylepšení. Ale ani ostatní modely nepatří do druhé ligy, jsou precizně postavené a pohledné. Věřím, že si každý čtenář najde něco, co si oblíbí. Jak jste si asi stačili všimnout, v tomto čísle jsme vypustili rubriku Patlák. Jednak jsme měli hodně modelů k recenzi, jednak necháváme autora odpočinout. Ale již máme připravená další témata, kterým se chceme věnovat. Pokud i vy máte nějaké nápady, co by bylo možné v Patláku zmínit, napište nám e-mail na adresu redakce nebo zprávu na náš facebookový profil. Taková interakce je oboustranně prospěšná.

 

Za celý redakční tým vám přeji hezké čtení a hezké léto

 

Petr Uzsák, šéfredaktor