Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 6/2022
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba  

Pondělí           po předchozí dohodě 
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno 
Neděle zavřeno

 


Těšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek

Časopis Plastic Planet 6/2022

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 6/2022 - PlasticPlanet    Milí čtenáři, ač je to k neuvěření, máme za sebou další rok, opět plný starostí a dramat, ale i příkladů mezilidské pomoci a samozřejmě nových a krásných modelů. Je také čas rekapitulovat, co se povedlo a co méně, případně rozhodnout, na co se zaměřit v budoucnu.

Milí čtenáři,

ač je to k neuvěření, máme za sebou další rok, opět plný starostí a dramat, ale i příkladů mezilidské pomoci a samozřejmě nových a krásných modelů. Je také čas rekapitulovat, co se povedlo a co méně, případně rozhodnout, na co se zaměřit v budoucnu.


Jednou z věcí, na kterou chceme upozornit, je přehled obsahů všech čísel PP na nymburském modelářském fóru. Zpracoval jej náš externí spolupracovník Libor Malý a slouží ke kompletaci podkladů pro různé modely, jak byly v průběhu let publikovány. Je to servis pro naše čtenáře, aby nemuseli dlouze hledat v jiných zdrojích.


Znovuotevřené armádní muzeum na pražském Žižkově popisuje jeden z článků tohoto čísla. Rekonstrukce budov a související reorganizace expozic probíhala po čtyři roky a na konci je velmi pěkné, rozsáhlé a moderní muzeum, které plasticky přibližuje naše vojenské dějiny. Součástí čísla je také rubrika Galerie s fotografiemi modelu Douglasu A-26.

 

Původní plán byl zpracovat klasický stavěcí článek do rubriky Spotlight, ale z důvodu vážných zdravotních komplikací autor není schopen dokončit text. Tak přinášíme alespoň fotografie velice pěkně postaveného modelu a věříme, že se vám bude líbit. Autorovi přejeme překonání nepřízně osudu a návrat ke koníčkům.


Je toho ještě mnoho, co by bylo možno zmínit, ale nedostává se prostoru. Proto vám, našim milým čtenářům, přejeme hezké a klidné svátky s těmi, které máte rádi, v dalším roce pak jen to nejlepší, hlavně pevné zdraví a spokojenost. K tomu patří samozřejmě také pohoda s dostatkem motivace i času na koníčky.


Současně za celý redakční tým děkuji za vaši přízeň i podporu a těším se na osobní i zprostředkovaná setkání v roce 2023.

 

 

Mějte se co nejlépe

Petr Uzsák, šéfredaktor