Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 4/2021
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba

 

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Časopis Plastic Planet 4/2021

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 4/2021 - PlasticPlanet    Titulní strana upoutává na článek o leteckých nehodách letounů 511. dopravní perutě RAF v letech 1942 až 1945 ve středomořské oblasti. Ten v tomto vydání začíná – stejně jako dvoudílný článek o létajícím aristokratovi, princi Constantinu M. Cantacuzinovi. Naopak loučit se budeme s životopisem majora Gerharda Barkhorna a s průšviháři z Milovic. Hezké čtení ...

Vážení čtenáři,

prázdninové vydání časopisu Plastic Planet nemůžeme začít jinak než pozvánkou na výlet.

Kdo jste z Prahy, máte Muzeum československých legií kousek, ale jistě i milovníci historie z jiných měst nebudou litovat ujetých kilometrů. V článku se dozvíte, co všechno je v muzeu k vidění i čím vším se členové organizace zabývají. 

Kresba liberatoru na titulní straně upoutává na článek o leteckých nehodách letounů 511. dopravní perutě RAF v letech 1942 až 1945 ve středomořské oblasti. Ten v tomto vydání začíná – stejně jako dvoudílný článek o létajícím aristokratovi, příslušníkovi rumunské královské rodiny, princi Constantinu M. Cantacuzinovi, který je známý také pod přezdívkou Bâzu. Naopak loučit se budeme s životopisem majora Gerharda Barkhorna a s průšviháři z Milovic. Zpestřením je pak jednodílný článek o bojích u Sevastopolu. 

Recenze staveb modelů startuje letoun Bf 109G-6, který postavil čtrnáctiletý modelář Matěj Komárek, postavil se tím vedle našich ostřílených stavitelů a bude vám také přinášet rady a tipy, které se při modelařině vždycky hodí. Plno rad a dobrých nápadů přináší i článek o airbrushi. Kdo s tím chcete začít, rozhodně si ho přečtěte. Raritou je recenze stavby „holubího autobusu“ doplněná o krásné fotky.

A v závěru se dozvíte také o novinkách na „žlutém fóru“ a změnách v pravidlech soutěží.


Přeji vám příjemné čtení

 

Pavlína Nevrlá
šéfredaktorka