Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 1/2020
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba

 

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu po COVID19
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Časopis Plastic Planet 1/2020

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 1/2020 - PlasticPlanet    V prvním vydání letošního roku se zaměříme hlavně na novinky ze světa modelů, konal se totiž veletrh v Norimberku a my jsme tam nechyběli. Počet vystavovatelů byl nižší než v minulých letech, návštěvnost také, ale nabídka stála za to. Seznamte se tedy s těmi největšími lákadly, která veletrh nabídl, a prohlédněte si zajímavé fotografie.

Vážení čtenáři,


v letošním roce slaví časopis Plastic Planet významné jubileum, v červnu bude totiž deset let na trhu.

Připravujeme pro vás ohlédnutí za prvním ročníkem, snad si rádi zavzpomínáte na modely, které byly tehdy žhavou novinkou, a možná se vám i dnes bude hodit nějaká ze stavebních recenzí.

V prvním vydání letošního roku se zaměříme hlavně na novinky ze světa modelů, konal se totiž veletrh v Norimberku a my jsme tam nechyběli. Počet vystavovatelů byl nižší než v minulých letech, návštěvnost také, ale nabídka stála za to. Seznamte se tedy s těmi největšími lákadly, která veletrh nabídl, a prohlédněte si zajímavé fotografie.

Ze stavebních recenzí vás jistě zaujme model Kfz.70 s dělem, autor v textu přináší dobré tipy ke stavbě a doplnil je krásnými fotografiemi. Do rubriky Spotlight jsme zařadili i trochu netradiční článek, který popisuje přípravu a postup výroby modelů Dolů Antonín a Petr Bezruč. Zajímavý článek je nabitý informacemi, a tak jsme ho museli rozdělit do dvou dílů. Dokončení tedy čekejte příště.

Vážení čtenáři, děkujeme, že jste nám zachovali přízeň po celých deset let. Přeji příjemné čtení.


Pavlína Nevrlá
šéfredaktorka