Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 2/2019
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba:
 

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod
Středa 12-18 hod
Čtvrtek 12-18 hod
Pátek 12-18 hod
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Časopis Plastic Planet 2/2019

Časopis Plastic Planet 2/2019 - PlasticPlanet    Druhé letošní vydání časopisu Plastic Planet přináší pokračování historických článků, také se ohlédneme za proběhlými modelářskými soutěžemi a výstavami a pozveme vás na letošní hasičské tatrování.

Vážení čtenáři,

vzpomínáte si na svoje modelářské začátky? Přes šedesát let staví modely Michael Kaplan a my jsme velmi rádi, že se s námi podělil o vzpomínky na své začátky. Vypráví o vlastně nefungujícím lepidle z mouky podle receptu jeho babičky, špejlích od jitrnic místo modelářských lišt i o obrázcích v tehdejších časopisech, které ho okouzlily a přivedly k celoživotní vášni. Protože jsme se i my s chutí začetli do autorových vzpomínek a v paměti zapátrali po těch svých, vyzýváme i vás, milí čtenáři, abyste se s námi
podělili o své modelářské začátky. Jaký byl váš první slepený model, jaké peripetie vás v začátcích provázely, co vás vůbec k modelařině přivedlo? A je vlastně jedno, zda modelaříte rok, nebo celý život. Napište na redakce@plasticplanet.cz.

Druhé letošní vydání časopisu Plastic Planet přináší pokračování historických článků, také se ohlédneme za proběhlými modelářskými soutěžemi a výstavami a pozveme vás na letošní hasičské tatrování. Recenze staveb vám tentokrát poradí se stavbou největšího tanku na světě, sovětského T-34, dále letounu Mirage III a Spitfire FR MK.XIV bubbletop a vozu le.gl.Einheits – Pkw Kfz. 1. Nepřehlédněte ani novinky, které se chystají na trh nebo se na něm čerstvě zabydlely. 

 

Přeji příjemné čtení.


Pavlína Nevrlá
šéfredaktorka