Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 1/2021
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba 

 

Pondělí           po předchozí dohodě 
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno 
Neděle zavřeno

 


Těšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Časopis Plastic Planet 1/2021

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 1/2021 - PlasticPlanet    Úvodník k prvnímu letošnímu vydání vzniká ve chvíli, kdy bylo schváleno prodloužení již jednou neprodlouženého nouzového stavu v naší zemi. V tuto chvíli tedy nevíme, co přinesou další dny, jedno je však jisté, na stavbu modelů i čtení budete mít čas.

Milí čtenáři,


úvodník k prvnímu letošnímu vydání vzniká ve chvíli, kdy bylo schváleno prodloužení již jednou neprodlouženého nouzového stavu v naší zemi.
V tuto chvíli tedy nevíme, co přinesou další dny, jedno je však jisté, na stavbu modelů i čtení budete mít čas.

Hned na úvod pokračujeme ve vývoji hasičských stříkaček a opět přinášíme několik krásných fotek historických strojů, pak už se můžete začíst do nového článku Duceho strašáci v ruské ruletě a následuje pokračování zajímavého životního příběhu majora Gerharda Barkhorna. Dvoudílným článkem si připomeneme sto let od vzniku Velitelství zvláštních bojových útvarů v autentických vzpomínkách rotmistra Josefa Dvořáka, také prožijeme bitvu o Moonsundské souostroví a čtení zakončíme příběhem „té druhé“ snajperky Vandy Biněvské.

Druhá část časopisu je přímo nacpaná recenzemi staveb modelů i představenými novinkami. Je toho opravdu hodně. Již z titulní strany je jasné, že se budeme věnovat stavbě modelu v měřítku 1/72 – jde o letoun Short Sunderland Mk.III. Fotografie věrně zachycují detaily. 

Dále poradíme, jak postavit přívěs Sd.Ah 115 Flatbed Trailer, víceúčelové vozidlo M1278 Heavy Guns Carrier Joint Light Tactical Vehicle, Benzův patentní motorový vůz Patent-Motorwagen, Benz & Co. MANNHEIM nebo Crusader Mk.III a Crusader Mk.III AA with Oerlikon Guns. Představíme také novinky od First to fight, nový HMS Ilex 1942 British I-class destroyer od IBG Models nebo například Humber Armoured Car Mk.III
British Army Africa & Italy od Attack Hobby Kits.

Všem výrobcům, a to i těm, které zde v úvodníku nezmiňuji, velmi děkujeme za poskytnuté vzorky.

Rádi se s nimi seznámíme a upozorníme na ně i vás.

Přeji vám příjemné čtení.

 

Pavlína Nevrlá
šéfredaktorka