Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 6/2023
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba  

Pondělí           po předchozí dohodě 
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno 
Neděle zavřeno

 


Těšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek

Časopis Plastic Planet 6/2023

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 6/2023 - PlasticPlanet    Milí čtenáři. Rok se s rokem sešel a máme Vánoce. Snad se vám při všem tom shonu povede vyšetřit i nějakou chvilku na koníčky, tedy například čtení o historii, o modelech nebo přímo na modelaření samotné.

Milí čtenáři,


rok se s rokem sešel a máme Vánoce. Ještě předtím ale většina z nás musí dokončit spoustu pracovních povinností, připravit se na svátky, domluvit rodinné návštěvy a další nezbytnosti. Snad se vám při všem tom shonu povede vyšetřit i nějakou chvilku na koníčky, tedy například čtení o historii, o modelech nebo přímo na modelaření samotné.


V tomto čísle jsme se vám snažili přiblížit celou řadu novinek mezi modely a doplňky, kterých je opravdu hodně ve všech kategoriích. Například netrpělivě očekávaný P-47D Thunderbolt od MiniArtu podrobně rozebírá kolega Milan Nesměrák. A stejný autor připravil také další díl seriálu Patlák, tentokrát zaměřený na stříkání jednobarevných povrchů. Rovněž pro příznivce lodí máme příspěvek, ten je věnovaný USS North Carolina ve velmi detailním provedení. Ale
recenzí je mnohem více, ostatně uvidíte sami.


V historické části se věnujeme československým letcům ve Francii roku 1940 a jejich cestě do zahraničí po kapitulaci. Tento text je z pera pana Miloslava Pajera. A příznivce pozemní techniky zřejmě upoutá monografie moderního německého tanku Leopard 2A4. Jak je modelářské veřejnosti určitě známo, jde o typ v současnosti zařazený do služby v Armádě České republiky, který má pozvednout kvalitativní úroveň tankových sil.


Na závěr úvodníku i celého roku vám všem chci poděkovat za přízeň i zájem v celém letošním roce, současně přeji za celou redakci krásné a klidné vánoční svátky, v dalším roce potom pevné zdraví, pohodu, úspěchy a rovněž hodně času i sil na oblíbené koníčky. 

 

Mějte se hezky a v příštím roce se uvidíme třeba na některé z modelářských soutěží.

 


Petr Uzsák, šéfredaktor