Domů / O nás
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefen: 235 315 925

 

Otevírací doba:

 

Pondělí  pouze po předchozí dohodě
Úterý     12-18 hod
Středa   12-18 hod
Čtvrtek  12-18 hod 
Pátek     12-18 hod 

Sob ota   pouze po předchozí dohodě 
Neděle    zavřeno

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

obchodní tým Plastic Planet

shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

O nás

Jsme společnost zaměřená na vše, co modelář potřebuje

PlasticPlanet s.r.o. je česká společnost. Zaměřujeme se na veškerý sortiment, který modelář pro své hobby potřebuje. Zkušenosti s výrobou plastikových modelů postupně sbíráme od roku 1992, v roce 2010 jsme naši činnost rozšířili o populárně-naučný časopis Plastic Planet. V časopise se věnujeme historii spojené s novinkami ze světa plastikového modelářství a dějinám vojenství. Rádi Vám osobně poradíme - náš kamenný obchod najdete v Praze 5 - Stodůlky, Kodymova 2539/8. Partnerské obchody jsou v Praze 1, Pštrossova 25 a v Hradci Králové, Nerudova 51.

 

Zákazníkům poskytujeme nejen vlastní modely

 

Jsme také výhradní distributoři publikací Tankograd, Valiant Wing Publishing a modelů Toxso pro český trh. Nabízíme publikace Warpaint a plastikové modely např. firem ModelCollect, IBG, First to Fight, Maco, MPK, RB model aj. Toto zboží přímo dovážíme od vydavatelů a výrobců.  Rádi Vám také představíme naše vlastní výrobky a modely.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu

                                                            Tým Plastic Planet