Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 5/2023
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba  

Pondělí           po předchozí dohodě 
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno 
Neděle zavřeno

 


Těšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek

Časopis Plastic Planet 5/2023

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 5/2023 - PlasticPlanet    MIlí čtenáři. Toto číslo obsahuje krátkou reportáž právě z E-day včetně fotografií a také reportáž z mistrovství ČR v plastikovém modelářství, dokončili jsme některé seriály, třeba o Svobodných Francouzích v Africe ..

Milí čtenáři,

 

tak máme za sebou E-day v Milovicích. Ten nám opět ukázal novinky z produkce mnoha firem v modelářském průmyslu, byl to rovněž čas osobních i obchodních schůzek a hlavně prezentace velmi kvalitních modelů. I doprovodný program byl bohatý včetně dynamických ukázek letecké a pozemní techniky. Akce je svým charakterem i průběhem již tradiční a oblíbená, některé organizační aspekty budou ještě doladěny. Ale už teď lze určitě říci, že šlo o povedenou záležitost, která si zaslouží pokračování.

Toto číslo PP obsahuje krátkou reportáž právě z E-day včetně fotografií a také reportáž z mistrovství ČR v plastikovém modelářství, dokončili jsme některé seriály, třeba o Svobodných Francouzích v Africe nebo o dunajských monitorech. A modelářská část se věnuje například novému Potezu 25 od Special Hobby s perfektními výplety nebo novince naší spřízněné firmy Attack HK, kterou je lehký tank LT-40 v provedení s kulometnou výzbrojí ve slovenských barvách. V dalších rubrikách je k seznámení celá řada novinek ostatních výrobců – zkrátka věřím, že si počtěte.

Za celou redakci vám přeji hezký podzim.

 

Petr Uzsák, šéfredaktor