Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 4/2023
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba  

Pondělí           po předchozí dohodě 
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno 
Neděle zavřeno

 


Těšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek

Časopis Plastic Planet 4/2023

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 4/2023 - PlasticPlanet    Milí čtenáři, s koncem prázdnin pomalu přichází návrat do všední reality, ale také čas důležitých modelářských akcí. Mám tím na mysli především Eday.

Milí čtenáři,

s koncem prázdnin pomalu přichází návrat do všední reality, ale také čas důležitých modelářských akcí. Mám tím na mysli především Eday, který se postupně stal největším modelářským setkáním v České republice. Za necelý měsíc se spolu opět potkáme na stejném místě jako při loňském ročníku – tedy v Milovicích.

 

Máme připraveno několik novinek, z nichž některé už jsou v prodeji, a jiné dokončujeme, aby byly hotové právě pro Eday. Ti z vás, kteří pravidelně sledují naše elektronické platformy, už vědí, o jaké modely se jedná. Ve čtvrtém čísle PP pokračují již rozběhnuté seriály, tedy především články o rakousko-uherských monitorech, amerických letadlových lodích z Pacifiku nebo o Svobodných Francouzích v Africe. Začíná také občasný seriál o méně známých vojenských muzeích světa, to první čtenářům představí Alfred Riedel, jinak velmi známý představitel firmy Special Hobby a dlouholetý modelář. I v dalších číslech se budeme muzeím věnovat, protože jednak je nutné uchovávat trojrozměrné kusy lidské historie, jednak jde o originální podklady pro nás modeláře.

 

Co se týká modelářské části čísla, rád bych čtenáře upozornil na dva výjimečné modely vozidel. Za prvé je to ukrajinský obrněný transportér BTR-4E s excelentně provedeným exteriérem a dále pak neméně pěkný francouzský náklaďák AHN2. Ale nezapomínáme ani na příznivce letadel nebo diorám.

 

Za redakci vám přeji hezké dny a na shledanou na soutěžích

 

Petr Uzsák, šéfredaktor