Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 1/2023
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba  

Pondělí           po předchozí dohodě 
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno 
Neděle zavřeno

 


Těšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek

Časopis Plastic Planet 1/2023

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 1/2023 - PlasticPlanet    Významnou události začátku roku býval veletrh v Norimberku, místo tradičního setkaní lídrů modelářského byznysu a příležitost pro prezentaci novinek. Jenže covidová opatřeni a složitá ekonomická situace s touto tradici pěkně zamávaly.

Milí čtenáři,

poprvé v tomto roce vám přinášíme nove vydaní časopisu PP. Významnou události začátku roku býval veletrh v Norimberku, místo tradičního setkaní lídrů modelářského byznysu a příležitost pro prezentaci novinek. Jenže covidová opatřeni a složitá ekonomická situace s touto tradici pěkně zamávaly. Po návštěvě zde mam silný dojem, že se cely obor bude z utrpěných ran vzpamatovávat několik let. Na druhou stranu je pravda, že naše hobby není až tolik finančně náročné, jak vědí rodiče, kteří své potomky vedou k různým sportům od hokeje přes tenis až třeba po motokros. Snad tedy připadne ekonomické starosti nebudou mít závažné následky pro nás koníček.

 A ještě před zahájením norimberského veletrhu jsme dostali smutnou zprávu o úmrtí dlouholetého předsedy sekce plastikových modelářů SMČR Petra Šamala. V jeho osobě mělo plastikové modelářství dlouholetého zastánce, šikovného manažera a současně aktivního vychovatele mladé generace. Jeho předčasného odchodu je velká škoda a za celou redakci vyjadřuji upřímnou soustrast jak jeho rodině, tak i kamarádům.

Toto číslo obsahuje reportáž z výše zmíněného norimberského veletrhu, dále pokračovaní článku o leteckých a námořních bojích ve Středomoří, text o prvních bojových střetech proudových letounů MIG nebo pojednaní o tankové válce v severní Africe. Věříme, že vás zaujmou. A na závěr vám za cely redakční tým přeji jen samé úspěchy a pohodu v letošním roce.

Hezké čteni

 

Petr Uzsák

šefredaktor