Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 1/2022
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba 

Pondělí           po předchozí dohodě 
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno 
Neděle zavřeno


Těšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Časopis Plastic Planet 1/2022

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 1/2022 - PlasticPlanet    Nové číslo vám přináší poslední část příspěvku věnovaného obrněným automobilům Škoda-FiatTorino v Československu, začínáme seriál o stíhačích ve slavné bitvě o Británii a zařadili jsme článek o počátcích bezpilotních letounů v USA.

Milí čtenáři, s potěšením vás oslovuji z tohoto místa poprvé, přičemž to poprvé je hned dvojnásobné. Poprvé se setkáváme v tomto kalendářním roce a poprvé se vám představuji v pozici šéfredaktora. Jak asi víte, má spolupráce s časopisem PP trvá již několik let, a to na autorské bázi, a nyní náš vztah ještě prohlubujeme. Cílem mým i celého redakčního týmu je připravovat zajímavé a seriózní články, přičemž se chceme soustředit hlavně na kvalitu textové i obrazové části. Časopis samotný má již mnohaletou tradici a celá řada z vás si jej oblíbila, chceme tedy v tomto trendu pokračovat a vytvářet produkt přitažlivý jak pro fanoušky historie, tak i pro modeláře. Toto číslo vám přináší poslední část příspěvku věnovaného obrněným automobilům Škoda-FiatTorino v Československu, začínáme seriál o stíhačích ve slavné bitvě o Británii a zařadili jsme článek o počátcích bezpilotních letounů v USA. Rovněž jsme připravili reportáž z loňského tankového dnu ve Smržovce. A nechybí ani stavební recenze modelů i stručnější upoutávky, slovo jsme dali také některým výrobcům modelů.

 

Přeji vám příjemné čtení Petr Uzsák šéfredaktor