Domů / Novinky / Novinkový list leden 2019
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba:

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod
Středa 12-18 hod
Čtvrtek 12-18 hod
Pátek 12-18 hod
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Novinkový list leden 2019

Novinkový list leden 2019 - PlasticPlanet    V lednovém listu bychom Vás chtěli upozornit na VÝPRODEJ zaměřený na lodě a letadla v měřítku 1/48 i 1/72. V NOVINKÁCH najdete zajímavé novinky od firem Trumpeter a Eduard. Čerstvou novinkou je také Focke Wulf FW-56 "Stösser" z vlastní edice.

Vážený zákazníku,

v lednovém listu bychom Vás chtěli upozornit na VÝPRODEJ zaměřený na lodě a letadla v měřítku 1/48 i 1/72. V NOVINKÁCH najdete zajímavé novinky od firem Trumpeter a Eduard. Čerstvou novinkou je také Focke Wulf FW-56 "Stösser" z vlastní edice Plastic Planet CLUB. Tyto novinky a mnoho dalšího bude k dispozici na našem stánku na KITFEST ve Stodu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Výprodej Lodě a Letadla

Tato akce přináší výraznější slevy vybraných modelů v měřítku 1/48 a 1/72. Celkový přehled zlevněných modelů najdete v sekci MODELY+ a zadáním označení VÝPRODEJ. Tato akce je platná do 04.02.2019. Nezapomeňte se přihlásit ke svému účtu a připočítejte si další slevu ve výši 10 %!

 

 

Novinka FOCKE WULF FW-56 „STÖSSER“ 1:48

Očekávaná novinka vydaná v edici clubu Plastic Planet je zde. Aktuálně jsou k dispozici dvě verze. Jedna z nich přináší kamufláže strojů Luftwaffe z různého časového období služby tohoto cvičného stroje. A druhá pak kamufláže zemí, kam se stroje dostaly exportem. Mezi nejzajímavější z nich asi patří španělská republikánská kamufláž. Stosser byl jedním z mále německých strojů bojujících na republikánské straně. Další pak jsou z Maďarska, Rakouska a Bulharska. Stavebnice obsahují plastikové výlisky, leptané kovové díly a průhlednou fólii s větrným štítkem a palubními přístroji. Plastikové výlisky pocházejí z forem původní firmy HPiM.

 

 

Kam vyrazit na modelářskou akci?

Co třeba navštívit Stod a tradiční akci KITFEST 2019. Využijte dopravu zdarma na vše co si objednáte v naše e-shopu. 

 

Přemýšlíte o tom, že si doplníte stará čísla časopisu Plastic Planet?

Máme pro Vás super cenu za kompletní ročníky.

 

 

Mnoho novinek naskladňujeme průběžně, sledujte nás na webu nebo na facebook stránkách.

Děkujeme Vám za přízeň a případné dotazy rádi zodpovíme emailem shop@plasticplanet.cz, telefonicky na čísle 235 315 925 nebo osobně na prodejně. 
 

Tým Plastic Planet

 

 

Pokud se Vám nezobrazují všechny obrázky, je třeba kliknou na "Povolit externí obrázky" ve Vašem prohlížeči.

Odebírání Novinkových listů si můžete kdykoliv zrušit na e-shopu, nebo nám napsat na shop@plasticplanet.cz.