Domů / Novinky / Novinkový list červen 2020
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Novinkový list červen 2020

PlasticPlanet - Novinkový list červen 2020 - PlasticPlanet    Květen přinesl do našeho e-shopu řadu zajímavých novinek. Například Attack připravil nový „dvoj kit“ v měřítku 1/72 z počátku druhé světové války. Jde o německý vůz Phänomen Granit 25H.

Vážený zákazníku,

květen přinesl do našeho e-shopu řadu zajímavých novinek. Rádi bychom představili novinku od firmy Das Werk. Prvotinu z oblasti letadel JU EF-126 „ELLI“ / EF-127 „WALLI“ (3 IN 1)  umožňuje stavbu rovnou tří verzí jednoho projektu potenciální „lidové“ stíhačky z konce války. Moc pěkný model je připravený v měřítku 1/32.

Takom připravil velice detailně propracovaná model Panzer III verze M. Vzhledem k detailnosti provedení rozhodně stojí za to, i když modelů tohoto stroje již bylo více.

Od ICM nás zaujal neobvyklý model prvoválečného obrněného vozidla, postaveného na bázi modelu T. MODEL T RNAS ARMOURED CAR .

Společnost Attack připravila nový „dvoj kit“ v měřítku 1/72 z počátku druhé světové války. Jde o německý vůz Phänomen Granit se zapřaženým lehkým protitankovým kanónem Pak 36. Plastikové díly jsou doplněné lepty, a navíc je přidána i resinové střecha, která model rozhodně ozvláštní.

 

Ve stejném měřítku je i novinka od Rodenu – prvoválečný „vojenský“ autobus TYPE B OMNIBUS "OLE BILL" Opět jde o model s netradiční předlohou, která se dosud v měřítku 1/72 nevyskytovala.

No a na závěr si necháme klasická letadla, která stojí za povšimnutí. V měřítku 1/72 jde o limitovaný model Marauderu od Eduardu pod názvem „ WINE, WOMEN & SONG“ přinášející kombinaci špičkové stavebnice od Hasegawy s kvalitními doplňky, meskami a obtisky Eduard. Ve stejném měřítku zvolil polský výrobce Arma Hobby netradiční verzi „Wildcatu“ FM-2.  Když pak půjdeme na větší měřítka, tak zmíníme sice „jen“ čtvrtkový model  DO 217J-1/2 od ICM. I když jde „jen“ o čtvrtku, tak vzhledem k velikosti předlohy rozhodně nejde o žádného „drobečka“. No a konečně v měřítku 1/32 stojí za pozornost námořní verze legendárního „Gladiatoru“ -  Gloster Sear Gladiator Mk. II od stejného výrobce. 

No a pokud byste si chtěli číst, tak není nic lepšího než publikace Ju-87 STUKA od Valiant Wings Publishing. Vyčerpávajícím způsobem představuje všechny vývojové verze tohoto německého stroje od prototypů až po konečné verze používané do konce druhé světové války.


Nově jsme pro Vás připravili možnost dopravy přes Zásilkovnu. Aktuálně za pěkných 35 Kč (balíky do 5 kg).   

   


Mnoho dalších novinek naskladňujeme průběžně, sledujte nás na webu nebo na facebook stránkách.

Děkujeme Vám za přízeň a případné dotazy rádi zodpovíme emailem shop@plasticplanet.cz nebo osobně na prodejně. 
 

Tým Plastic Planet