Domů / Novinky / Novinkový list duben 2019
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba:

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod
Středa 12-18 hod
Čtvrtek 12-18 hod
Pátek 12-18 hod
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Novinkový list duben 2019

Novinkový list duben 2019 - PlasticPlanet    Duben přinesl novinky standardních značek i několika netradičních výrobců. Pro zájemce o bojovou techniku v měřítku 1/35 jsme přidali Das Werk a několik souprav Bronco, včetně neobvyklých britských a maďarských tanků.

Vážený zákazníku,

vedle tradičních značek v naší nabídce jako jsou firmy IBG, MiniArt či ICM, jsme Vám v dubnu přinesli i několik netradičních výrobců. Pro zájemce o bojovou techniku v měřítku 1/35 jsme doplnili do naší nabídky firmu Das Werk a několik stavebnic od firmy Bronco, včetně neobvyklých britských a maďarských tanků. Nicméně i tradiční výrobci se v tomto měřítku snažili, a tak máme několik novinek od firmy Trumpeter, Hobby Boss a také další například verzi T-34/76 a nový model T-28 od firmy Zvezda.


  

 

Pro modeláře stavějící techniku v měřítku 1/72 jsou pak k dispozici modely houfnic M109 od společnosti Riich Models či americké tahače od Takomu.


  

 

Po delší pauze způsobené výrobními komplikacemi se vrátily do nabídky kovové hlavně v měřítku 1/72 od společnosti Attack, které se hodí jako doplněk mimo jiné k novým letos vydaným modelům Sd Kfz 231 8 rad a 6 rad od firmy First to Fight.
 

 


Od firmy Attack bude zhruba v polovině května k dispozici avizovaná verze Tatra 87 Cabrio. 
 

 

Ale nezapomínáme ani na plastikové modeláře stavějící modely letadel. Nyní máme pro ně opravdu velké kousky, a to přes to, že jsou v menším měřítku 1/72. Konečně je na trhu nový Short Sunderland od Special Hobby. Mimochodem, tento výrobce přinesl na trh další zajímavé novinky a reedice stavebnic MPM a Azur a zmíníme i nové doplňkové sety od sesterské společnosti CMK pro stavebnice Bristol Blenheim od Airfixe v měřítku 1/48.Velký a díly nabitý model Shunderlandu doplňují další „velikáni“ z naší nabídky - modely B-52 nových verzí od Modelcollectu a několik zajímavých reedic od Trumpetera.

  

 

Těmto, ale i všem dalším modelům velmi sluší barvy Hataka, jejichž výrobce přinesl v dubnu na trh několik nových sad.


     

 

Ještě bychom Vám rádi připomněli naši akci na modely First to Fight. Registrovaní zákazníci mají možnost modely zakoupit za 200 Kč.

 

Gloster Meteor byl prvním sériově vyráběným a nasazeným spojeneckým proudovým letounem. Přes rychlý pokrok v oblasti vývoje proudových letadel se ve výzbroji udržel poměrně dlouho, obzvláště pokud jde noční verze. Skvělou publikaci, navíc se zvětšeným množstvím stránek, na tento legendární letoun přináší vydavatelství Valiant Wing Publishing.

 

Recenze dalších pěkných nových stavebnic a řadu historických příběhů si můžete přečíst v novém čísle časopisu Plastic Planet 2/2019, které půjde do distribuce v polovině května.
Můžete se těšit na pokračování článku o Aleutách - japonský útok na Dutch Harbour, zkušenost bojů ze Španělska očima československé generality. V recensích pak velmi zajímavý pohled mladého modeláře na novou stavebnici tanku T-34/76 od ICM. Chybět nebude ani detailní pohled do krabičky modelu Short Sunderland Mk.V a mnoho dalšího. 

 

Spoustu novinek naskladňujeme průběžně, sledujte nás na webu nebo na facebook stránkách.

Děkujeme Vám za přízeň a případné dotazy rádi zodpovíme emailem shop@plasticplanet.cz, telefonicky na čísle 235 315 925 nebo osobně na prodejně. 
 

Tým Plastic Planet

 

 

 

Pokud se Vám nezobrazují všechny obrázky, je třeba kliknou na "Povolit externí obrázky" ve Vašem prohlížeči.

Odebírání Novinkových listů si můžete kdykoliv zrušit na e-shopu, nebo nám napsat na shop@plasticplanet.cz.