Domů / Novinky / Novinkový list červen 2019
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba:

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod
Středa 12-18 hod
Čtvrtek 12-18 hod
Pátek 12-18 hod
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Novinkový list červen 2019

Novinkový list červen 2019 - PlasticPlanet    I květen přinesl řadu zajímavých novinek. Obzvláště potěšíme vyznavače měřítka 1:72, protože na konci května konečně dorazily dlouho očekávané modely britského legendárního tanku Crusader (IBG), Attack vydal model Tatry T-87 Cabrio a náklaďáčku L1500 s odlévanou plachtou. Navíc máme i celou řadu nových figurek

Vážený zákazníku,

i květen přinesl do našeho e-shopu řadu zajímavých novinek. Obzvláště nejspíše potěšíme vyznavače měřítka 1:72, protože na konci května konečně dorazily dlouho očekávané modely britského legendárního tanku Crusader od firmy IBG, Attack vydal model Tatry T-87 Cabrio a náklaďáčku L1500 s odlévanou plachtou. Navíc jsme naši nabídku rozšířili o celou řadu figurek od firem Caesar Miniatures, Waterloo 1815 či Mars model, nové sady figurek vydal i First to Fight. Pro velký zájem je část těchto figurek již vyprodána, ale další dodávka je již na cestě. IBG navíc přinesla v květnu dva nové modely lodí ORP Garland a HMS Ithuriel britské třídy G a I. Konečně jsou k dispozici modely nejrozšířenějších britských torpédoborců počátku války (souhrnně pro svoji podobnost řazené do tříd A-I) ve špičkové kvalitě, navíc doplněné rovnou lepty.

Novinka od Attack - náklaďák L1500 s odlévanou plachtou.

 

Květen ale přinesl novinky i zájemcům o větší měřítka. SU-85 či dvojvěžová verze T-26 z nabídky Zvezdy, zajímavé sady včetně dalšího vagónu od MiniArtu zajisté neuniknou zájemcům o bojovou techniku v měřítku 1:35. Pro ty, co raději staví letadla pak zajisté uspokojí výběr novinek od ICM. No a pokud si rádi o letadlech čtete, tak rozhodně nesmíte přehlédnout novinku od Valiant Wing Publishing. Souhrnně více  v NOVINKÁCH KVĚTEN 2019.

 

V červnu navíc uspořádáme další klubovou sobotu 22.června, kdy uspořádáme workshop nejen se stříkací pistolí, štětcem a barvami Hataka. Pokud chcete vyslechnout rady kolegů, či se podělit se svými zkušenostmi, tak neváhejte a přijďte.

 

Užijte si naši slevovou akci a využijte dovoz předem objednaného zboží na akci ModelBrno ZDARMA.

 

Recenze dalších pěkných nových stavebnic a řadu historických příběhů si pak budete moci přečíst v novém čísle časopisu Plastic Planet 3/2019, které půjde do distribuce na konci června.

   

Mnoho novinek naskladňujeme průběžně, sledujte nás na webu nebo na facebook stránkách.

Děkujeme Vám za přízeň a případné dotazy rádi zodpovíme emailem shop@plasticplanet.cz, telefonicky na čísle 235 315 925 nebo osobně na prodejně. 
 

Tým Plastic Planet

 

https://www.plasticplanet.cz/out/pictures/wysiwigpro/PP_Shop_Kodymova.jpg

 

 

Pokud se Vám nezobrazují všechny obrázky, je třeba kliknou na "Povolit externí obrázky" ve Vašem prohlížeči.

Odebírání Novinkových listů si můžete kdykoliv zrušit na e-shopu, nebo nám napsat na shop@plasticplanet.cz.