Home / News / FOR TOYS 2019
Categories
Manufacturers
Shop Plastic Planet

Shop Plastic Planet

Kodymova 2539/8, Prague 5 - Stodůlky, Czech Rep.

Opening hours:
CLOSED UP TO 1. 4. 2020 !

Monday        closed
Tuesday 12:00-18:00
Wednesday     12:00-18:00
Thursday 12:00-18:00
Friday 12:00-18:00
Saturday closed
Sunday closed


We are looking forward to your visit

Team Plastic Planet
 

Newsletter
EET

Under the Sales Records Act, the seller is required to issue a receipt to the buyer. At the same time, he is required to register the received revenue with the tax administrator online; in the event of a technical failure, within 48 hours at the latest.

FOR TOYS 2019

PlasticPlanet - FOR TOYS 2019 - PlasticPlanet    You can get the best Christmas gifts for children at FOR TOYS. Every year, FOR TOYS offers traditional tasting of what will appear on the pre-Christmas market on the shelves of games and toys.

Nejlepší vánoční dárky pro děti sežnete na veletrhu FOR TOYS

Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR GAMES, FOR BABIES a BIOSTYL-ECOWORLD, které se konají ve dnech 17. až 20. října 2019 v PVA EXPO PRAHA, představí vychytávky, novinky a trendy ze světa her, dětí a životního stylu. Na jednom místě se sejdou stovky vystavovatelů, odborníků z oboru, chybět nebude ani bohatý program.

Veletrh FOR TOYS každoročně nabízí tradiční ochutnávku toho, co se objeví na předvánočním trhu na pultech v oblasti her a hraček. V Letňanech se tak budou prezentovat hračky z rozmanitých materiálů, panenky, didaktické hračky a hry, stavebnice, hlavolamy, party hračky nebo outdoorové aktivity. Vedle expozic od předních českých firem bude na návštěvníky čekat řada veselých pódiových vystoupení a soutěží. Děti si na veletrhu mohou hračky a hry také samy vyzkoušet a rodiče tak budou bohatší o tipy na vánoční dárky pro děti všech věkových kategorií.

Přijďte si ve dnech 17. až 20. října do areálu PVA EXPRAHA pro inspiraci, co letos nadělit pod stromeček. Více o akci na www.fortoys.cz.