Home / News / Magazine Plastic Planet 4/2019
Categories
Manufacturers
Shop Plastic Planet

Shop Plastic Planet

Kodymova 2539/8, Prague 5 - Stodůlky, Czech Rep.

Opening hours:
 

Monday        closed
Tuesday 12:00-18:00
Wednesday     12:00-18:00
Thursday 12:00-18:00
Friday 12:00-18:00
Saturday closed
Sunday closed


We are looking forward to your visit

Team Plastic Planet
 

Newsletter
EET

Under the Sales Records Act, the seller is required to issue a receipt to the buyer. At the same time, he is required to register the received revenue with the tax administrator online; in the event of a technical failure, within 48 hours at the latest.

Magazine Plastic Planet 4/2019

PlasticPlanet - Magazine Plastic Planet 4/2019    I hope you enjoyed the summer holiday just like we did from the editorial team - great - and already looking forward to a new batch of news from the world of modeling. We bring many of them, some of our skilful modelers have already built, so they will share their experience with you and add some tips to make your construction work as well as possible.

Milí čtenáři,


doufám, že jste si užili letní dovolenou tak jako my z redakce – tedy skvěle – a už se těšíte na novou várku novinek ze světa modelářství. Přinášíme jich totiž mnoho, některé naši šikovní modeláři už postavili, a tak se s vámi podělí o své zkušenosti a přidají i pár tipů, aby vaše stavba dopadla co nejlépe. 

Recenzi jsme do tohoto čísla podrobili stavbu Ford model T 1917 Staff car. Stavba je nenáročná a hodí se i pro začínající modeláře, kterým tak do vitríny přibude zajímavý automobil. Postavili jsme i Panhard 178 AMD 35, samohybné dělo T-60 Tacam, vrtulníky Mi-24D a Mi-35 i pěkný
dvouplošník Vickers Vildebeest. 

Historická část časopisu se tentokrát zabývá vývojem sirén, druhým dílem pokračuje článek o nákladní ponorce U-Deutschland, opět se podíváme nad Karelskou šíji i na Aljašku. Nově začíná článek o obrněném automobilu Lancia. Sezona výletů pomalu končí, a tak dáváme ještě jeden tip na návštěvu Muzea na demarkační linii v Rokycanech. To je pro veřejnost otevřené o zářijových víkendech. Ve vnitřních i venkovních expozicích si můžete prohlédnout mnoho
zajímavých exponátů a pro turisty bude jistě zajímavá procházka naučnou stezkou.

 

Přeji vám příjemné čtení.
 

Pavlína Nevrlá
šéfredaktorka