Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 4/2019
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba COVID-19

 

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Časopis Plastic Planet 4/2019

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 4/2019 - PlasticPlanet    Doufám, že jste si užili letní dovolenou tak jako my z redakce – tedy skvěle – a už se těšíte na novou várku novinek ze světa modelářství. Přinášíme jich totiž mnoho, některé naši šikovní modeláři už postavili, a tak se s vámi podělí o své zkušenosti a přidají i pár tipů, aby vaše stavba dopadla co nejlépe. 

Milí čtenáři,


doufám, že jste si užili letní dovolenou tak jako my z redakce – tedy skvěle – a už se těšíte na novou várku novinek ze světa modelářství. Přinášíme jich totiž mnoho, některé naši šikovní modeláři už postavili, a tak se s vámi podělí o své zkušenosti a přidají i pár tipů, aby vaše stavba dopadla co nejlépe. 

Recenzi jsme do tohoto čísla podrobili stavbu Ford model T 1917 Staff car. Stavba je nenáročná a hodí se i pro začínající modeláře, kterým tak do vitríny přibude zajímavý automobil. Postavili jsme i Panhard 178 AMD 35, samohybné dělo T-60 Tacam, vrtulníky Mi-24D a Mi-35 i pěkný
dvouplošník Vickers Vildebeest. 

Historická část časopisu se tentokrát zabývá vývojem sirén, druhým dílem pokračuje článek o nákladní ponorce U-Deutschland, opět se podíváme nad Karelskou šíji i na Aljašku. Nově začíná článek o obrněném automobilu Lancia. Sezona výletů pomalu končí, a tak dáváme ještě jeden tip na návštěvu Muzea na demarkační linii v Rokycanech. To je pro veřejnost otevřené o zářijových víkendech. Ve vnitřních i venkovních expozicích si můžete prohlédnout mnoho
zajímavých exponátů a pro turisty bude jistě zajímavá procházka naučnou stezkou.

 

Přeji vám příjemné čtení.
 

Pavlína Nevrlá
šéfredaktorka