Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 3/2021
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba

 

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod.
Středa 12-18 hod.
Čtvrtek 12-18 hod.
Pátek 12-18 hod.
Sobota zavřeno
Neděle zavřenoTěšíme se na Vaši návštěvu 
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Časopis Plastic Planet 3/2021

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 3/2021 - PlasticPlanet    Červnové vydání časopisu Plastic Planet je historicky unikátní, a to proto, že přináší reportáž z příletu letounu Hawker Hurricane Mk.IV na letiště Točná v Praze. Rovněž další články v tomto vydání jsou velmi zajímavé.

Milí čtenáři,

 

červnové vydání časopisu Plastic Planet je historicky unikátní, a to proto, že přináší reportáž z příletu letounu Hawker Hurricane Mk.IV na letiště Točná v Praze. Můžete se na něj přijít podívat do muzea Točná, jehož sbírka je nyní právě o tento typ bohatší. V článku se dozvíte jak informace o příletu a letounu, tak o muzeu samotném. Užijete si také jedinečné fotografie z příletu.

Rovněž další články v tomto vydání jsou velmi zajímavé. Například text o prvním československém vrtulníkovém pilotovi Františku Jančovi, o prohřešcích příslušníků útočné vozby v letech 1920 až 1935 nebo o posledních výstřelech na Kurilských ostrovech. Druhým dílem pokračuje technický článek o samohybném dělu Pion, předposledním dílem pak životopis majora Gerharda Barkhorna.

Naši modeláři nezaháleli ani v parném počasí a v chládku svých pracoven postavili například legendárního Čmeláka, náklaďák Leyland Retriever, Messerschmitt Bf 108 Taifun, bezpilotní letoun KDA-1 (Q2A) či Polikarpov I-153 China Guomindang Air Fighter. Jak stavby probíhaly, se dočtete v sekci Spotlight, kde najdete i mnoho podnětných rad a doporučení ke každé stavbě. V zadní části časopisu přinášíme spoustu novinek, které nyní plní pulty vašich oblíbených obchodů. 

 

Přeji vám příjemné čtení.

 

Pavlína Nevrlá
šéfredaktorka