Domů / Novinky / Časopis Plastic Planet 3/2019
Kategorie
Celkový přehled
PROVOZNÍ INFORMACE

 

Plastic Planet Shop

Kodymova 2539/8, Praha 5 - Stodůlky

telefon: 235 315 925

 

Otevírací doba -
do 11. 4. 2020 UZAVŘENO!
Zasílání objednávek pokračuje bez větších omezení!

Pondělí           po předchozí dohodě
Úterý 12-18 hod
Středa 12-18 hod
Čtvrtek 12-18 hod
Pátek 12-18 hod
Sobota zavřeno
Neděle zavřeno



Těšíme se na Vaši návštěvu
 

obchodní tým Plastic Planet

email: shop@plasticplanet.cz

 

 

     

Odběr novinek
EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Časopis Plastic Planet 3/2019

PlasticPlanet - Časopis Plastic Planet 3/2019 - PlasticPlanet    Milí čtenáři, počteníčka jsme v letním vydání připravili spousta. Například vůbec poprvé máte možnost se začíst do dvoudílného článku o neozbrojené nákladní ponorce U-Deutschland, fakta o ní nejsou příliš známá, navíc se autor v článku lehce dotýká historie podvodních strojů obecně, což přináší další zajímavé informace.

Milí čtenáři,


chápeme, že v létě dáváte přednost rodinným dovoleným před stavěním modelů, a tak vám přinášíme pořádnou várku zajímavého čtení, které si můžete vzít s sebou k moři, jezeru nebo třeba do wellness hotelu, který vybrala manželka jako ideální prázdniny, a vám tam chvíle strávené s Plastic Planet zachrání když ne manželství, tak alespoň zdravý rozum. Počteníčka je v letním vydání opravdu spousta.

Na rozjezd si zavzpomínejte na jednu z největších i nejmenších akcí v závěru sezony, a pokud jste v Brně ani v Dobříši nebyli, prohlédněte si fotky vystavovaných modelů. Již popáté se s finskými stíhači podíváme nad Karelskou šíji, poznáme osudy pilotů i jejich strojů. Jaké zkušenosti přinesla světu válka ve Španělsku, se dozvíte ze závěrečného dílu seriálu Jaroslava Špitálského, stejně tak se rozloučíme se strojem Caudron G.IV a s odvážnými piloty, kteří ho dokázali zkrotit a ovládnout.

Vůbec poprvé máte možnost se začíst do dvoudílného článku o neozbrojené nákladní ponorce U-Deutschland, fakta o ní nejsou příliš známá, navíc se autor v článku lehce dotýká historie podvodních strojů obecně, což přináší další zajímavé informace.
Nemůžeme v úvodníku nezmínit reportáž Martina Decarliho, který úžasným způsobem popsal svůj let v letadle Polikarpov PO 2 Kukuruznik. Začtěte se a poletíte s ním.

Letošní letní vydání uzavírá devátý ročník vydávání časopisu Plastic Planet, vstupujeme tedy do desátého. Jsme velmi rádi, že jste po celou dobu s námi. 


Děkujeme za přízeň.

Pavlína Nevrlá
šéfredaktorka