Kategorie

Poslední vydané číslo

Plastic Planet 5/2016

Přijímáme karty

platitipti

Odběr novinek [Newsletter]

ThePay

Informace o nás

E-Shop Plastic Planet nabízí velké množství modelů, barev, materiálů (profily, desky..) a modelářského příslušenství skladem. Proto zaručujeme rychlou expedici objednaného zboží. Navíc importujeme a na českém trhu zastupujeme několik světových výrobců a vydavatelů - modely ModelCollect, S-model, publikace Valiant Wing Publishing, Tankograd a Warpaint. 

Naše zboží najdete také v kamenné prodejně Kodymova 8, Praha 5 a nebo v síti prodejen Plastic Planet Partner - v centru Prahy (Pštrossova 25, Praha 1), v Hradci Králové ( Nerudova 135/51, 500 02 Hradec Králové) a Nové Veselí (Hospoda u presidenta, Na městečku 6, 592 14 Nové Veselí)

 Vážení zákazníci omlouváme se Vám, ale z technických důvodů není možné provádět platby pomocí kreditních karet. Právě probíhá implementace nové platební brány, která Vám od 01.03.2017 umožní platby nejen pomocí karet, ale i pomocí on-line bankovnictví většiny tuzemských bank. Zároveň toto nové řešení bude i kompatibilní s EET.

Děkujeme za pochopení.


Používáním našeho e-shopu (prohlížením, nákupem, přihlášením) vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies ve Vašem zařízení. Přečíst více o cookies zde.