Kategorie

Poslední vydané číslo

Plastic Planet  1/2018

Odběr novinek [Newsletter]

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Informace o nás

Přijímáme předobjednávky přes eshop, na modely a publikace ze sortimentu PlasticPlanet, na akci "O štít Města Jihlavy", ketrá se koná v sobotu 23.4.2018. Uzávěrka předobjednávek je nejpozději ve čtvrtek 22.3. do 17:00 hod. Na předobjednávky přijaté přes e-shop Plasticplanet.cz, bude poskytnuta sleva 10%. Pro předplatitele časopisu PlasticPlanet platí sleva 15% (10%+5%). Slevy se dále nesčítají. Do objednávky napište do poznámky "Jihlava", zboží vám přivezeme na akci, kde bude k vyzvednutí, na našem stánku. Slevy se netýkají předplatného časopisu PlasticPlanet.

Z důvodu náhlého onemocnění obchodníka, bude ve čtvrtek 22.3.2018, pravděpodobně uzavřena Prodejna Kodymova 8,  může dojít i ke zpoždění odbavení objednávek, zadaných přes e-shop. 


 


 

Používáním našeho e-shopu (prohlížením, nákupem, přihlášením) vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookies ve Vašem zařízení. Přečíst více o cookies zde.